Bana göre etkili bir öğretim olarak geçirdiğim bir süreydi. Eğitmenin anlatım ve yaklaşımının öğrenme sürecine büyük etkisi oldu. Kurum olarak güler yüzünüz bir kez daha iyi ki böyle bir kursa katılmışım dedirtti. Teşekkür ederim.

Muhlise Şenyer


Derslerimiz verimli geçiyor. Ezbere değil öğrenmeye dayalı bir eğitim veriliyor. Kulüpler gidildiği sürece çok verimli. 

Seda Çağlayan


Buraya gelmeden önce İngilizce konusunda çok yetersizdim. Dersler dolu dolu geçiyor. İngilizce denilince artık kaçmıyorum. İlk geldiğime göre kendimi daha gelişmiş olarak görüyorum.

Nazife Begüm Kaya


Genel olarak kursumuzdan memnunum. A1 olduğu için biraz daha temelden başlarız zannediyordum ama birçok konuya başladık. Ders içindeki aktiviteler olsun gerek videolar gerek slaytlar buna yardımcı olacağını düşünüyorum. Her geçen gün daha ileriye ilerliyoruz.

Semih UYSAL


Kurstan memnunum. Kurs başında vaat ettikleri şekilde ilerliyor. Buraya gelme amacım aktif olarak konuşmaktı. İlk aşamaya göre göre yol aldığımı düşünüyorum. Kurstan, derslerin işlenişinden memnunum.

Ümran CANLI


Aldığımız eğitimden çok memnunum.

Sevda ÇALIKUŞ


Kursa ilk başladığımda önyargılarım vardı. Arkadaşım sayesinde kursa yazıldım. Kurs ortamını çok beğendim. A1 süresi boyunca kendimi geliştirdiğime inanıyorum. Bu kursa gelişim amacım İngilizce konuşmak ve a1 seviyesi sonunda konuşabildiğimi fark ettim. Bu konuda başarılı olduğuna inanıyorum.

Ali Berk Bayır


Kursa ilk başladığım zaman ciddi anlamda önyargılarım vardı. Fakat bu konuda hiç sıkıntı yaşamadım.

Muhammet Çağrı KUTLUK


Bu kursu ve sistemi beğendim. Dersteki eğlenceli oyunlarla çok şey öğrendim.  Bu kadar beğeneceğimi sanmıyordum.

Murat Uğurlar


Kendimi rahat hissettiğim için dersler verimli geçiyor.

Çağla Mermut


Bu kurda aldığım eğitimle birlikte İngilizceye karşı olan önyargım azaldı. Derste yaptığımız aktivitelerle konuşmamın gelişmeye başladığını fark ediyorum ve İngilizceden kaçmayı bırakıyorum. Dersler dolu dolu geçiyor.

Fehmiye Çağla


Gayet memnun kaldım.

Ali ASLAN


Başladığımızdan beri kendimde çok fazla değişiklik hissediyorum. Hem konuşma hem gramer açısından eğlenceli, aktiviteler güzel.

Nijat FarzaliyevAlmış olduğum eğitim boyunca okuduğum cümleleri artık daha rahat anlayabildiğimi fark ettim. Konuşma becerim ve daha fazla kelime öğrenmiş olmama sebep oldu. Artık kendimi daha özgüvenli olarak görüyorum. 

Arjin Sağlam


Kursun ve öğretmenimizin işleyiş açısından ilerleyişi kişisel gelişim için en iyisi olduğunu düşünüyorum. Kursun bizlere verdiği aktivite ve imkânlardan da memnunum.

Özge PınarDers işleyiş ve anlatımdan memnunum. Dersin kademe kademe ilerlemesi güzel.

İpek Durmaz


Özellikle kurumun başladığı günden bu güne kadar her şey çok güzeldi. Kursa başladığım ilk gün tamamen sıfır olduğumu biliyordum. İlk günden bu yana her zaman dersten keyif aldım. 24YD’den önce “merhaba, iyi senden naber?” olan İngilizcem ile yetinmeye çalışırken 24YD’den sonra Amerika hayalleri kurmaya başladım. İngilizcenin göz korkutan bir zorunluluk olmadığını keyif alarak öğrenilebilecek bir dil olduğunu kanıtlayan 24YD’ye teşekkürler.

Kezban KARABULUTBu kurda zamanları tam olarak öğrendim. Artık hangi zamanda nasıl cümle kuracağımı biliyorum. Şimdiye kadar kur ile ilgili hiçbir sıkıntı yaşamadım. Kursumu seviyorum.

Çeşminaz OLUKLU


İngilizce öğrenmeyi hep istemiştim ama bazı nedenlerden dolayı tam istediğim gibi olmuyordu. Bu kurum sayesinde İngilizceden, İngilizce öğrenmekten zevk almaya başladım. Her şey güzeldi, teşekkürler.

Hilal ÇELİK24YD kursunun işleyişini beğendim. Dersler çoğunlukla eğlenceli geçiyor. 

Bilal FİDAN


Kursun işleyişi ve ek materyalleri sayesinde akılda kalıcı ve öğrenime açık bir eğitim veriliyor olması çok güzel. Ayrıca sınava tabi tutulmayıp telafi dersleri alabiliyor olmamızda kursun ayrıcalıklarından.

Özge PINAR


“ 12 yıldır hiç İngilizce derslerini sevmezdim, gitmek istemezdim. İlk günden bugüne ayrı bir hevesle geliyorum ve hayatımda ilk defa öğrenmeyi seviyorum, İyi ki varsınız..”

Julide Aydın


“ Bu eğitim sisteminin ilk uygulanan kişilerden olduğum için çok memnunum. İlk başladığımla şimdiki seviyem arasında dağlar kadar fark var. Hem konuşma hem yazma hem de anlamada farkı görebiliyorum. Bu kadar ilerleme kat edebileceğimi beklemiyordum, Teşekkürler..”
M. Mustafa Akpınar


“Kayıt yaptırırken öğrenememekten, konuşamadığında sınıfta rezil olmaktan çok korkuyordum. Şimdi böyle düşünmüyorum. Bu metotla ders işlerken sıkılmıyoruz. Aslında öğrenirken bir yandan da eğleniyoruz. Öğrenirken sıkılmamak böyle bir şey olsa gerek.”

Yasemin Çoşkun

“İlk geldiğimde bu kadar hızlı İngilizce cümle kuracağımı tahmin  edemezdim. ” 

Büşra Tahra


“İngilizce öğrenmeye karşı tepkim vardı. Öğrenemem diye düşünüyordum. Daha sonra bu duygularım değişmeye başladı. Direkt ders kitabına bağlı değil de konuşma odaklı, çeşitli materyaller ile derslerde aktivite yapılarak, duyma, görme, işitme odaklı dersler işlenerek İngilizce benim için sıkıcı iken eğlenceli bir şekilde öğrenmemiz sağlandı.”

Düriye Nur Dağdelen

“İlk geldiğimde İngilizce hakkında çok bilgim yoktu. Aldığım dersler İngilizceme fazlasıyla katkısı oldu. Materyaller ve kullanılan bilgiler açık ve kullanışlıydı, fazla zorlanmadan keyif aldık. İsteğimi daha çok arttırdı”

Mürüvet Sünel

“Gerçek anlamda günlük hayatımda da İngilizce düşünmek istediğimde bunu yapabilmeye başladım. Bu durum beni oldukça mutlu ediyor…”

Banu Bayramoğlu

“Almış olduğum eğitim lisede almış olduğum eğitime göre faydalı olduğunu düşünüyorum. Konuşma yaparak pratik yapmış olduk ne kadar zorlansak da bize bir şey kattı. Tek bir düz mantık üzerine ilerlemediğini gördüm. Çok teşekkür ederim.”

Duduhan Toran

“24 YD sistemi fazla zor değildi, kolay ve başarılı.. Eski sistemlere göre faydalıydı, Teşekkürler…” 

Muammer Arslan

“Konuşmaya ağırlık verilmesi İngilizce konuşmamızı ve daha pratik cümle kurmamızı gelişti. Beklediğimden daha iyi geçti. Derslerdeki yoğunluk gayet başarılı..” 

Abdullah Ömer Sayın