Biz Kimiz

2011 yılından bu yana Antalya’da Dil Kursu olarak faaliyet gösteren kurumumuz  2016 yılından itibaren dünyada çığır açmış olan bir eğitim modelini Türkiye’de ilk kez uygulayan dil kursu olarak 24YD Yabancı Dil Kursu markasıyla eğitimlerine devam etmektedir. Merkezi Antalya’da bulunan 24YD Yabancı Dil Kursu İngilizce başta olmak üzere, Almanca, Rusça, Fransızca ve İspanyolca eğitimleriyle öğrencilerinin kendilerini geliştirip kariyerlerini şekillendirmeye yardımcı olmayı amaçlamaktadır.
24YD Yabancı Dil Kursu, uzman eğitmenleri tarafından uygulanan Avrupa Dil Portfolyosu ile birleştirilmiş, dünyada çığır açan ve ilk defa Türkiye’de 24YD Dil Kursu tarafından uygulanan 24YD eğitim modeli ile “Herkes İngilizce Konuşabilir” ideali doğrultusunda teknolojik imkanları geliştirdiği bu modern eğitim modeline entegre etmiş ve dil öğrenimini hem kolay hem de eğlenceli bir hale getirmiştir. Dil eğitimini yalnızca sınıf içinde sınırlamayıp öğrencinin tüm hayatına yayarak kalıcılık sağlamayı misyon edinen kuruluş, eğitim sürecini her türlü teknolojik ve yenilikçi materyaller ile zenginleştirerek, öğrencinin dil öğrenimini karşı olan yargılarını yıkarak öğrencinin motivasyonunu en üst düzeyde tutmaktadır. Öğrenciye sadece hedef dili öğretmek ile kalmayıp, aynı zamanda herhangi bir yabancı dili nasıl öğreneceğini de öğretmektedir.


24YD Dil Okulları her bir öğrencisi ile birebire ilgilenerek, bireysel farklılıkları da göz önünde bulundurarak, öğrencilerinin dil gelişimlerini yakından takip etmekte ve öğrencilerine bireysel eğitim sunmaktadır. Kursiyerlerine sunduğu çeşitli avantajlarıyla kolay ve hızlı bir şekilde yabancı dil öğrenme fırsatı sunan 24YD Yabancı Dil Kursu, dil öğrenme sürecinde büyük bir fark yaratmıştır. 24YD Yabancı Dil Kursu Antalya Şubesi’nde yıllar boyu edindiği tecrübeyi bir üst basamağa taşımış ve bunun memnuniyet garantisi ile tamamlamıştır.


Genel İngilizce eğitimlerinin yanı sıra, sınav hazırlık eğitimleri imkanı da sunan 24YD Dil Kursu’nun sınav hazırlık programlarında elde ettiği başarı oranı son derece yüksektir. Gerek Genel İngilizce eğitimleri, gerekse sınav hazırlık eğitimlerinde, alanında uzman eğitmen kadrosuna sahip olan 24YD Dil Okulları, öğrencilerine memnuniyet garantisi sunmaktadır.

Sizi Arayalım
CAPTCHA CAPTCHA